Přijďte si zahrát do vůbec největší Laser Arény v České republice!
Dnes otevřeno:
10:00 - 23:30
Víte, že…?
Naše Aréna je největší Laser Arénou v České a Slovenské republice. Se svojí velikostí přes 500 m2 a celkovou rozlohou více jak 750 m2 drží trumf největší Laser Arény s velkou středovou vyvýšenou a obsaditelnou plošinou.

Hudební prostředí

U nás si můžete vybrat z několika profesionálních a akčních hudebních motivů
k vaší hře.

Motivy při svých hrách tak můžete hezky prostřídat a vyzkoušet. Je jen na vás, který si vyberete. Postupně budeme přidávat další.

Mortal Kombat

Herní i filmová hudba inspirována legendární akční hrou a neméně známým kultovním snímkem Mortal Kombat. Rave hudba, basy, včetně známého Finish Him!

Star Wars

Kdo by neznal slavný ústřední motiv Hvězdných válek! Můžete se těšit navíc na kapelu z kantýny, souboj světelných mečů nebo Darth Vaderův „Imperial March“ v doposud nepoznaném znění!

Transformers & Linkin Park

Motiv inspirovaný filmovou trilogií Transformers, kde čekejte techno-trancový nášup se špetkou dup-stepu, navíc obohacený o ústřední písně kapely Linkin Park ve speciálních, prodloužených mixech!

Metal Gear Solid & Call of Duty

Ponořte se doprostřed bitvy s naším úžasným válečným motivem. Déšť, blesky, zbraně, kolem létající helikoptéry a do toho super bojová hudba! Do morku kostí pocítíte všechny emoce, které válka vyvolává, poznáte strach, vzrušení, i zármutek. Nic pro křehké povahy, tentokrát je to válka!

LaserMaxx original

Originální hudba od společnosti LaserMaxx, vyrábějící vesty a laserové zbraně.

Ukázka není k dispozici.