Přijďte si zahrát do vůbec největší Laser Arény v České republice!
Dnes otevřeno:
10:00 - 23:30
Víte, že…?
Naše Aréna je největší Laser Arénou v České a Slovenské republice. Se svojí velikostí přes 500 m2 a celkovou rozlohou více jak 750 m2 drží trumf největší Laser Arény s velkou středovou vyvýšenou a obsaditelnou plošinou.

Moderní, hi-tech Laser Aréna v Mostě

Postavili jsme velkou Arénu, vůbec největší v republice, pro perfektní zážitek ze hry. Dokonale rozestavěné překážky, úkryty, zákoutí a ve středu Arény velká vyvýšená plošina.

Profesionální hudební motivy

U nás si můžete vybrat, jakou hudbu chcete při své hře. Máme profesionální hudební motivy, které byly vytvořeny speciálně pro Laser Game. Při svých hrách je tak můžete hezky prostřídat.

Hudbu si vybíráte po vašem příchodu před samotnou hrou.
Aktuální přehled nabízených motivů vám ještě více přiblíží možnosti naší Arény a třeba i ulehčí výběr ještě před samotnou hrou :-).

Nabídka hudebních motivů se bude postupně rozrůstat.

Dokonalá mlha pro úžasnou atmosféru

Aréna se před vaší hrou dostatečně zamlží, čímž se samotná Aréna promění v dobrodružné a akční prostředí.

Používáme profesionální mlhu, která vám zajistí dokonalý požitek ze hry. Spolu s profi technikou na výrobu mlhy tak dokážeme Arénu zamlžit takřka v okamžiku.

Navíc, pokud se rádi bojíte a máte rádi opravdu hororovou atmosféru, nabízíme bonus Opravdu hodně mlhy. Aréna je zahalena do mlhy, viditelnost klesne na dva metry a vy musíte přizpůsobit styl hry novému prostředí.

Taktika, náhlé střety s protihráči a naslouchání pozice nepřátel promění Arénu ve zcela nový typ hry.

LaserPod dokáže zamíchat s pořadím

Nad velkou vyvýšenou plošinou v Aréně se skrývá LaserPod. Hlídá Arénu, hráče a je to takové zlé oko Arény. Zasažením LaserPodu získáte nejen tolik potřebné body, ale také super-schopnosti!

Po zásahu LaserPodu se stanete na 30 sekund neviditelní. Vaše vesta zhasne a vy jste zakryti tmou a mlhou, která se rozléhá po Aréně. To je pak řežba! :-)

Navíc, váš paprsek se od LaserPodu odrazí a roztříští po celé Aréně. Za všechny hráče, které zasáhne, se vám přičtou další body. Prostě super-zbraň.

Víceúrovňové a speciální překážky

V Aréně dále najdete více-úrovňovou a obsaditelnou plošinu, která je strategickým bodem v týmové hře. Poskytuje dobrý rozhled téměř na všechny strany a dokonalý úkryt pro obranný tým.

Recognizer poznáte podle jasně modře svítící záře, která ho obklopuje. Není to však ledajaká záře, neutralizuje barvu a světlo vydávené vaší vestou, takže jste v okolí Recognizeru hůře rozeznatelní, protihráči tak nerozeznají, ke kterému týmu patříte.

Unikátní audio systém

V Aréně máme speciálně navrženou audio sestavu, vyrobenou přímo pro Laser Game. 36 reproduktorů rozprostřených po Aréně a dva silné subwoofery s 12" membránami, oddělenými zesilovači a elektronickou výhybkou.

Navíc, v prostorách na recepci, chodbách a přípravné místnosti s vestami, máme dalších 24 reproduktorů pro umocnění atmosféry ještě před samotnou hrou.

Šatny, skříňky a parkování zdarma

Samozřejmostí je oddělené a komplexní zázemí pro hráče: oddělené šatny s uzamykatelnými skříňkami. Před budovou máme navíc velké parkoviště, kde zdarma pohodlně zaparkujete.

Zábava nekončí ani po hře

Po skončení hry máme v přízemí Bowling s 8 dráhami značky Brunswick a restauraci. Příjemné prostředí, dobrá kuchyně, prémiové značky pití a příjemná obsluha jsou dobrým předpokladem pro pokračování vaší zábavy.

Dejte si dobré jídlo, pobavte se s přáteli a ještě můžete změřit zbylé síly na Bowlingu! :-)